Szybki kontakt
Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu
Al. Kopernika 12
34-400 Nowy Targ

tel./fax 18 266 50 85, 18 266 51 02
biuro@nsmnt.pl
administracja@nsmnt.pl
Znajdujesz się tutaj: » Aktualności » OGŁOSZENIE
OGŁOSZENIE

NOWOTARSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W NOWYM TARGU

ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO

MISTRZA DS. OGÓLNOBUDOWLANYCH

KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu budowlanym lub zawodowe z posiadanym tytułem mistrza w zawodzie budowlanym

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku,

  • znajomość procedur oraz przepisów prawa w zakresie budownictwa,

  • znajomość obsługi komputera, pakietu Office,

  • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • samodzielność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,

  • umiejętność współpracy i komunikacji międzyludzkiej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koordynowanie i nadzór nad bieżącymi naprawami, usterkami oraz remontami w zarządzanych przez Spółdzielnię nieruchomościach,

  • obsługa mieszkańców w zakresie technicznego utrzymania zasobów Spółdzielni,

  • nadzorowanie prac konserwacyjnych wykonywanych przez podległych pracowników Spółdzielni,

  • sporządzanie rozliczeń miesięcznych, faktur za wykonane prace i usługi dla lokatorów,

  • sporządzanie wstępnych i końcowych kalkulacji kosztów wykonanych prac,

  • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej dla podległych pracowników.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,

  • podpisane oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwanym RODO, w związku z prowadzoną rekrutacją.

Oferty z załączonym CV należy składać w sekretariacie Spółdzielni w Nowym Targu, Al. Kopernika 12

w terminie do 16 grudnia 2019r

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Organizacyjnym Al. Kopernika 12 w Nowym Targu,

tel.18-266-51-02 wew.33.