OSTRZEGAMY PRZED OSZUSTAMI PODAJĄCYMI SIĘ ZA PRACOWNIKÓW SPÓŁDZIELNI!
Otrzymaliśmy zgłoszenie o osobach podszywających się pod pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej. Oszuści odwiedzili mieszkanie pod pretekstem wręczenia „nagrody” pieniężnej za regularne opłaty czynszowe oraz kontroli dostępu do ciepłej wody.
Informujemy, że Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu nie prowadzi żadnych działań polegających na rozdawaniu gotówki mieszkańcom ani na niezapowiedzianych wizytach w lokalach.
Każdy pracownik spółdzielni może zostać zweryfikowany telefonicznie w Administracji Spółdzielni – tel. 18 266 29 29.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o natychmiastowy kontakt z Administracją Spółdzielni lub zgłoszenie sprawy na policję.
Nie wpuszczajmy nieznanych osób do mieszkań!
Wróć do przeglądu działu: Aktualności
Data utworzenia: 2025-09-16 07:37



www.nsmnt.pl