Szybki kontakt
Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu
Al. Kopernika 12
34-400 Nowy Targ

tel./fax 18 266 50 85, 18 266 51 02
biuro@nsmnt.pl
administracja@nsmnt.pl
Znajdujesz się tutaj: » Wyniki
Następna strona: « 1 23456789»
» Remont elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych

OGŁOSZENIE  O  WYNIKACH  PRZETARGU
przeprowadzonego w dniu 21.08.2017

               Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje, że przetarg na wykonanie częściowego remontu elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych na podstawie § 35 pkt 1/ Regulaminu przeprowadzania przetargów na udzielanie zamówień na rzecz Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu, z powodu nie złożenia ani jednej oferty - uznaje się za nierozstrzygnięty.

» Remont elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych

OGŁOSZENIE  O  WYNIKACH  PRZETARGU
przeprowadzonego w dniu 05.06.2017

               Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje, że przetarg na wykonanie częściowego remontu elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych uznaje się za nierozstrzygnięty z powodu braku co najmniej dwóch ważnych ofert. Zarząd zgodnie z § 44 pkt 1 Regulaminu przeprowadzania przetargów na udzielanie zamówień na rzecz Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu na podstawie złożonej oferty „IZODOM” Sp. z o.o. Sp.K. 33-335 Nawojowa, ul. Krynicka 8 spełniającej warunki specyfikacji przeprowadzi negocjacje z oferentem.

» Remont czół balkonowych

OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU
przeprowadzonego w dniu 25.05.2017 r.

      
       Zarząd Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu informuje,
iż w wyniku przeprowadzonych negocjacji na podstawie § 44 pkt 1 Regulaminu przeprowadzania przetargów na udzielanie zamówień na rzecz Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu, udzielił zamówienia na wykonanie remontu czół balkonowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych firmie: KWNS Prace wysokościowe Jacek Jurkowski ul. Nawojowska 13/44, 33-300 Nowy Sącz.

» Malowanie klatek schodowych

OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU
przeprowadzonego w dniu 25.05.2017 r.

      
       Zarząd Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu informuje, iż w wyniku przeprowadzonych negocjacji na podstawie § 44 pkt 1 Regulaminu przeprowadzania przetargów na udzielanie zamówień na rzecz Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu, udzielił zamówienia na malowanie klatek schodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych firmie: ZAKŁAD REMONTOWO-MALARSKI Sławomir Czyszczoń ul. Podtatrzańska 76/32, 34-400 Nowy Targ.

» Remont czół balkonowych

OGŁOSZENIE  O  WYNIKACH  PRZETARGU
p
rzeprowadzonego w dniu 25.05.2017

                  Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje,  że przetarg na wykonanie remontu czół balkonowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych uznaje się za nierozstrzygnięty z powodu braku co najmniej dwóch ważnych ofert. Zarząd zgodnie z § 44 pkt 1 Regulaminu przeprowadzania przetargów na udzielanie zamówień na rzecz Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu na podstawie złożonej oferty firmy: KWNS Prace wysokościowe Jacek Jurkowski ul. Nawojowska 13/44, 33-300 Nowy Sącz spełniającej warunki specyfikacji przeprowadzi negocjacje z oferentem.

Następna strona: « 1 23456789»