Szybki kontakt
Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu
Al. Kopernika 12
34-400 Nowy Targ

tel./fax 18 266 50 85, 18 266 51 02
biuro@nsmnt.pl
administracja@nsmnt.pl
Znajdujesz się tutaj: » Aktualności
Następna strona: « 1 23»
» INFORMACJA

                       Informujemy, że Rada Nadzorcza Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu, na posiedzeniu w dniu 30 maja 2018 r., w wyniku postępowania konkursowego, postanowiła powierzyć Panu Krzysztofowi Antos obowiązki Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Eksploatacji NSM. Pan Krzysztof Antos wykazał się bardzo dobrą znajomością zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych, posiada odpowiednie wykształcenie, doświadczenie w zarządzaniu personelem ludzkim, jak również pozyskiwaniu, rozliczaniu i monitorowaniu projektów realizowanych z funduszy pomocowych UE.

 

» INFORMACJA

                   Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje, iż w dniu 24 maja 2018r. Walne Zgromadzenie członków Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Targu w wyborach uzupełniających do Rady Nadzorczej Spółdzielni wybrało nowego członka Rady Nadzorczej Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Została nim Pani Janina Konopka.

» Podwórko Talentów NIVEA

Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje, że zgłosiła teren od zachodniej strony budynków przy ul. Wojska Polskiego 8-12 do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym nagrodą jest wybudowanie placu zabaw na wskazanym terenie przez ,,Nivea”. Dla uzyskania nagrody konieczne jest uzyskanie w głosowaniu internetowym jak największej ilości głosów.
Głosowanie rozpoczyna się z dniem 11 maja 2018 roku o godz. 9:00 i kończy się z dniem 21 czerwca 2018 roku o godzinie 15.59.59.
Codziennie każdy zainteresowany może oddać 1 głos. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.podworko.NIVEA.pl oraz aplikacji mobilnej „Podwórko Talentów NIVEA” na systemy IOS, Android, Windows Phone.
Codziennie każdy zainteresowany może oddać 1 głos. Prosimy wszystkich Państwa do codziennego, systematycznego głosowania na zgłoszoną lokalizację. Im większa ilość głosów tym większa szansa na wygraną.

 

» Lokale do wynajęcia

Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje, że wynajmie lokal użytkowy przy                
             Al. Kopernika 12 w Nowym Targu o powierzchni użytkowej 72,45 m2
               
           
Informacje dotyczące warunków najmu można uzyskać w Administracji Spółdzielni przy ul. Podtatrzańskiej 74 w Nowym Targu, tel.18 266 29 29 lub 18 266 29 61.
 

» OGŁOSZENIE

           Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu informuje o możliwości okazjonalnego wynajmu lokalu mieszkalnego Spółdzielni położonego przy ul. Podhalańskiej 12/33 w Nowym Targu. Wymieniony lokal mieszkalny wynajmowany jest do użytku gości na doby, po podpisaniu umowy najmu.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków najmu można uzyskać w Dziale Organizacyjnym Spółdzielni            w Nowym Targu Al. Kopernika 12  Tel. 18 2665102 wew. 33.

Następna strona: « 1 23»